«Ядзакі Україна»

yazak«Ядзакі Україна» – це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій.

«Ядзакі Україна» є надійним бізнес-партнером, а для сотень працівників – упевненістю у завтрашньому дні.

Попит на якісну електрокабельну продукцію сприяв розширенню бізнес-проекту. Таким чином 23 жовтня 2002 року засновниками корпорації «YAZAKI» (Японія) та її дочірньої компанії «YAZAKI Europe Limited» (Німеччина) на території нашої держави було створене ТОВ «Ядзакі Україна» (Ужгород). Закарпаття, завдяки географічному розміщенню, стало втіленням європейської стабільності та японської точності.

slide0

На сьогодні промислова інвестиція Японії в економіку України залишається найбільшою в історії країни, і це дає свої результати. Завдяки наполегливій праці, підприємство зажило високої репутації і є постачальником джгутів для сусідніх країн – Словаччини, Росії, Чеської Республіки, Німеччини, Польщі, Австрії, Угорщини.

Майже щороку на «Ядзакі Україна» стартують нові проекти. Запуск кожного з них – це можливість розширити виробництво, збільшити число робочих місць і вийти на якісно новий технологічний рівень. Нині в компанії «Ядзакі Україна» трудиться близько 1500 працівників, до роботи залучені європейські спеціалісти та місцеві професіонали високого рівня.

Сьогодні компанія забезпечує виробництво якісної продукції та чудові умови праці, тому ми впевнені у завтрашньому дні. Ми – єдина команда і створюємо наше майбутнє разом.

Адреса

89424, Україна, Закарпатська область,

Ужгородський район, с. Минай, вул. І. Туряниці, 7

Контакти Адміністрації

Телефон:

+380 312 42 90 01

0 800 500 736 (безкоштовний по Україні)

Електронна адреса:

yul.administration@yazaki-europe.com

Контакти департаменту по роботі з персоналом

Телефон:

+ 38 0312 42 90 41

+ 38 095 9 428 428

Електронна адреса:

YUL.Recruiter@Yazaki-Europe.com

Сайт: yazaki-ukraine.com