Мобільна клавіатура – нова можливість по управлінню віддаленим об’єктом охорони

“Агенство безпеки СБМ” – одна з провідних охоронних фірм міста Ужгород, яка  зарекомендовала себе на ринку охоронних послуг і користується попитом по наданню послуг з  безпеки фізичних та юридичних осіб, підприємств всіх форм власності, нерухомості й майна власників, фізичної охорони об‘єктів, забезпечення захисту життя  і здоров’я громадян та приватних осіб.

Охоронна фірма пропонує своїм клієнтам можливість по управлінню відалленим об’єктом охорони. Додаток “Phoenix-MК” (Мобільна клавіатура) працює в складі пульта централізованого спостереження і дає змогу віддалено керувати приладами охоронного обладнання  з будь-якої точки планети, де є мережа Інтернет.

 

Встановиши додаток на свій смартфон Ви зможете:

* Контролювати стан Вашого об’єкту, постановки під охорону і зняття з охорони (перегляд подій в архіві і в режимі реального часу)!

* Керувати вашим об’єктом віддалено без фізичного доступу до приладу (в разі, якщо забули поставити під охорону – не потрібно повертатися)!

* Викликати групу швидкого реагування на об’єкт (при наявності послуги тривожної кнопки)!

   

 

 

 

Додаток підтримує повідомлення  (спливаючі повідомлення) в реальному часі, таким чином Ви будете проінформовані про тривогу або будь-яку іншу важливу подію на об’єкті. Типи подій визначаєте Ви! Також це замінює SMS-інформування з пульта.

 

 

 

Для більш детального роз’яснення нової послуги звертайтесь за телефоном – 0505950902 Євген Стефанович!

 

Керуйте, Вашим об’єктом  віддалено без фізичного доступу до приладу!