На варті порядку: Відтепер за безпекою на охоронюваних об’єктах стежать одразу дві групи швидкого реагування «Агенства безпеки СБМ»

Удвічі надійніше, безпечніше та впевненіше можуть почувати себе ужгородці, чиє майно охороняють представники «Агенства безпеки СБМ». За дотриманням правопорядку на контрольних об’єктах відтепер охоронці стежать ще ефективніше, адже на патрулювання заступають одразу дві групи швидкого реагування.

Для підвищення надійності охорони та оперативного прибуття за викликом представники однієї з провідних охоронних фірм міста курсують містом цілодобово.

До слова, над удосконаленням послуг «Агенство безпеки СБМ» працює постійно. Раніше закарпатцям було запропоновано унікальну для краю послугу «Тривожної кнопки» у авто. Пристрій влаштований таким чином, що одне його натискання дозволяє миттєво сконтактувати з охоронцями для прийняття швидких рішень у критичних ситуаціях, без затрати цінного часу.

Не забувайте: «Агенство безпеки СБМ» – це ваш надійний та професійний партнер у питанні вашої безпеки та спокою. результат ефективної щоденної праці, наші досягнення – це ваша цілодобова безпека у режимі Non-Stop.