ГШР

Група швидкого реагування – спеціальний мобільний підрозділ, завдання якого – захист об'єкта охорони від несанкціонованого проникнення, нападу, пограбування та інших загроз.

Виклик служби охорони
Автосупровід
Спрацьовування сигналізації
Натискання тривожної кнопки

ЯК ПРАЦЮЄ ГРУПА
ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Присутності кількох охоронців на об'єкті: в приватному будинку, офісі або відділенні банку може бути недостатньо для захисту людей і майна в разі виникнення небезпечної ситуації. У такому випадку співробітники служби охорони викликають на місце ГШР, бійці якої відмінно підготовлені до вирішення складних завдань щодо забезпечення безпеки осіб.
Автосупровід організовується з одного або декількох автомобілів охоронного агентства СБМ – брендованих та обладнаних спецсигналами Renault з 3-5 збройними бійцями всередині.
Система сигналізації на об'єкті підключається до централізованого пульта охорони у офісі охоронного агенства СБМ. У разі спрацювання датчиків, сигнал надходить на пульт і диспетчер негайно направляє на місце ГШР для з'ясування причин спрацювання сигналізації і вирішення проблеми.
Тривожна кнопка – це важливий елемент захисту об'єкта в разі спроби пограбування або надзвичайної події. Співробітник офісу, продавець в магазині або господар будинку може натиснути тривожну кнопку в разі загрози та протягом 5-10 хвилин на місце прибуде група швидкого реагування.
нейтралізація зловмисників у разі спроби пограбування, крадіжки, нападу, хуліганства і передача їх поліції;
допомога при надзвичайних ситуаціях, включаючи загоряння, заворушення та інші інциденти;
посилення патрулів охорони, присутніх на об’єкті;
супровід транспортних засобів, що вимагають підвищеного захисту.
Група швидкого реагування вирішує цілий ряд завдань по забезпеченню безпеки клієнта і його майна:
Завдання ГШР – дістатися до об’єкта в найкоротші терміни і вжити ефективних заходів для захисту власності або життя людей.
ЩО ВХОДИТЬ В ЗАВДАННЯ ГШР

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про ГШР

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ