Відгуки про роботу СБМ

« Вже майже 2 роки я можу спокійно поїхати у відрядження знаючи що все моє майно буде у безпеці. Також охоронна агенція СБМ охороняє і мій будинок. Сміло можу рекомендувати охоронну агенцію СБМ у місті Ужгород. »
« У мене два об’єкти під охороною СБМ. І у майбутньому якщо буде необхідність поставити під охорону ще якісь об’єкти, я без сумніву буду довіряти це СБМ. »
« Швидкість реагування до 5 хвилин. Дякую вам за якісну роботу. З вами і айфони і моя родина у повній безпеці! »
« Мій будинок знаходиться під охороною СБМ з використанням периметральної сигналізації системи AJAX. Також у моєї родини є мобільна тривожна кнопка, а отже я впевнений у їх безпеці. Оперативна група СБМ працює якісно, приїзджають вчасно. Рекомендую! »
« Мене звати Євгенія - у нас сімейний бізнес мережа акумуляторних магазинів по області. Користуємось послугами СБМ понад 5 років. Під охороною цієї служби всі наші об’єкти та магазини. Ми обираємо найкраще - СБМ. »
МИХАЙЛО ДУМНИЧ
РЕСТОРАН "ХЛІБ З МАСЛОМ"
МАГАЗИН iGARDEN
МИХАЙЛО
ЄВГЕНІЯ
« Мене звати Андрій Дідун, я власник мережі магазинів мобільної техніки та аксесуарів, а також працюємо у сфері пивного бізнесу. Вже близько 5 років ми співпрацюємо з охоронним агентством СБМ, щиро від себе хочу подякувати, бо такого, надійного партнера потрібно пошукати. Я, як власник бізнесу довіряю власну безпеку свого житла та бізнесу СБМ. »
андрій дідун
« Завжди професійно та вчасно. Найважливішим є те, що працівники охоронного агенства СБМ мають чіткий регламент та знають як діяти у нестандартних ситуаціях. Це завжди викликає впевненість в тому, що наше майно знаходиться в надійних руках під надійною охороною. »
ВОЛОДИМИР ХИМИНЕЦЬ
« Для нашого навчального закладу ми обрали послугу тривожної кнопки. Ми задоволені послугою і співвідношенням ціна/якість. Думаю, що така можливість, яка надана цією фірмою, має користуватись попитом серед навчальних закладів »
ДИРЕКЦІЯ ШКОЛИ № 3
« Мы доверяем профессионалам. Наша безопасность в руках замечательного агентства безопасности СБМ, которому мы безумно благодарны за мгновенную реакцию на любые наши вопросы. Спасибо вам большое! »
TAPASH CAKES
« Протягом нашої тісної співпраці було багато ситуацій, які були дуже коректно вирішені на нашу користь. Я всім рекомендую охоронну агенцію СБМ, тому що це дуже невеликі гроші, а ситуації і проблеми, які вирішуються — надзвичайно високої складності. »
СЕРГІЙ САДОХА
« Насправді найкраща охоронна фірма, яку можу порекомендувати зараз на ринку міста Ужгорода. Працюємо вже 7-ий рік разом і я дуже задоволений співпрацею з СБМ »
КОСТЯНТИНЕЦЬ АНТОН
« З метою забезпечення охорони юридичних справ наших клієнтів я користуюсь послугами агенції безпеки СБМ. Вже понад рік я можу спокійно поїхати у відрядження знаючи що наші клієнти і адвокатське об'єднання перебуває у повній безпеці»
Олександр Пересоляк