Відгуки про роботу СБМ

« Насправді найкраща охоронна фірма, яку можу порекомендувати зараз на ринку міста Ужгорода. Працюємо вже 7-ий рік разом і я дуже задоволений співпрацею з СБМ. »
« Протягом нашої тісної співпраці було багато ситуацій, які були дуже коректно вирішені на нашу користь. Я всім рекомендую охоронну агенцію СБМ, тому що це дуже невеликі гроші, а ситуації і проблеми, які вирішуються — надзвичайно високої складності. »
« Мы доверяем профессионалам. Наша безопасность в руках замечательного агентства безопасности СБМ, которому мы безумно благодарны за мгновенную реакцию на любые наши вопросы. Спасибо вам большое! »
« Для нашого навчального закладу ми обрали послугу тривожної кнопки. Ми задоволені послугою і співвідношенням ціна/якість. Думаю, що така можливість, яка надана цією фірмою, має користуватись попитом серед навчальних закладів »
« Завжди професійно та вчасно. Найважливішим є те, що працівники охоронного агенства СБМ мають чіткий регламент та знають як діяти у нестандартних ситуаціях. Це завжди викликає впевненість в тому, що наше майно знаходиться в надійних руках під надійною охороною. »
Костянтинець Антон
Сергій Садоха
TAPASH CAKEs
Дирекція школи № 3
Володимир Химинець
« Мене звати Андрій Дідун, я власник мережі магазинів мобільної техніки та аксесуарів, а також працюємо у сфері пивного бізнесу. Вже близько 5 років ми співпрацюємо з охоронним агентством СБМ, щиро від себе хочу подякувати, бо такого, надійного партнера потрібно пошукати. Я, як власник бізнесу довіряю власну безпеку свого житла та бізнесу СБМ. »
андрій дідун
« Мене звати Євгенія - у нас сімейний бізнес мережа акумуляторних магазинів по області. Користуємось послугами СБМ понад 5 років. Під охороною цієї служби всі наші об’єкти та магазини. Ми обираємо найкраще - СБМ. »
Євгенія
« Мій будинок знаходиться під охороною СБМ з використанням периметральної сигналізації системи AJAX. Також у моєї родини є мобільна тривожна кнопка, а отже я впевнений у їх безпеці. Оперативна група СБМ працює якісно, приїзджають вчасно. Рекомендую! »
МИХАЙЛО