Структура компанії СБМ

ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ
Технічний відділ агенства безпеки СБМ створено для забезпечення повного спектру послуг по охороні об’єктів з застосуванням сучасних технічних засобів та підключенням до власного пульту централізованого нагляду з реагуванням на тривожні повідомлення.
Технічний відділ займається проектуванням та встановленням систем охоронної сигналізації та відеоспостереження.
ГРАФІЧНИЙ ВІДДІЛ
Це працівники, в обов’язки яких входить збір ключової інформації про об’єкт, який знаходиться під охороною. Графічний відділ здійснює зйомку та аналіз усіх можливих в’їздів та виїздів від вашого об’єкту. Відділ аналізує усі входи та передає ці дані у технічний відділ. Після цього ІТ-працівники формують готову картку об’єкту, яку у випадку викликів передають до групи швидкого реагування.
ВІДДІЛ ГРУП ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ
Групи швидкого реагування здійснюють допомогу охоронникам стаціонарних об’єктів, та виїзд на об’єкти при надходженні тривожного сигналу. В їх обов’язки входить цілодобове патрулювання містом та врегулювання непередбачуваних ситуацій на об’єктах під охороною СБМ, для чіткого виконання працівники відділу забезпечені швидкісними автотранспортними засобами, та індивідуальними високоефективними засобами впливу, захисту та оборони.
ПУЛЬТ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ОХОРОНИ
Централізована система з виходом на пульт на сьогоднішній день є найбільш ефективною системою охоронної сигналізації. При спрацьовуванні охоронних датчиків, сигнал з панелі сигналізації направляється на пульт охорони. Для зв’язку з центральним пультом можуть використовуватися gsm-лінії, телефонні та радіоканали, а також спільне, або комбіноване поєднання перерахованих вище ліній.
ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ
Відділ фізичної охорони займається підбором людей та виставленням нарядів під час фізичної охорони об’єктів клієнта. Керівник відділу контролює їх діяльність, несе відповідальність за результат.
ВІДДІЛ КООРДИНАТОРІВ
Координатори керують оперативними групами у межах міста, щоб у разі виклику вони якнайшвидше прибули на об`єкт спрацювання та надає всю інформацію про ситуацію на дорогах, швидкі виїзди та специфіку об`єкту. Також координатор виїжджає у якості оперативної групи, якщо інші групи швидкого реагування задіяні на спрацювання.
ВІДДІЛ РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ
Менеджери відділу спілкуються з клієнтом та з’ясовують усі їхні потреби та побажання. Агенство безпеки СБМ постійно збирає відгуки та пропозиції від клієнтів, щоб покращувати якість наших послуг.
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
Менеджери відділу продаж підтримує зв’язок з клієнтами, опрацьовують всі їх потреби, побажання та знаходять індивідуальній підхід до кожного. Агентство безпеки СБМ збирає відгуки та рекомендації на постійній основі, щоб кожного дня ставати краще.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ