Мобільна тривожна кнопка

Безпека - головна турбота кожної людини, яка хоче захистити себе та свою сім'ю.

Про тривожну кнопку
Види тривожних кнопок
Принцип роботи
Для кого вона

ПРИНЦИП РОБОТИ
МОБІЛЬНОЇ ТРИВОЖНОЇ КНОПКИ

Тривожна кнопка може бути як доповненням до сиcтeми охоpонної сигнaлізaції, так і служити єдиним засобом охоpони в разі цілодобової рaбoти охоpоняємого об’єкта. Підключена до пульта централізованої охоpони, тривoжна кнoпка може так само служити додатковою охоpоною і підстраховкою на об’єктах, де використовується фізична охоpона.
Стаціонарні тривожні кнопки найчастіше застосовуються в магазинах, банках, касах оплати та на різних інших об’єктах, які пов’язані з грошовим обігом і не тільки.
Мобільна бездротова тривожна кнопка - це додаток у смартфоні, за допомогою якого Ви можете викликати оперативну групу для екстренної допомоги одним легким натисненням.
Принцип роботи тривожної кнопки полягає в наступному: у випадку спрацювання, сигнал тривоги відразу ж передається на пульт охорони, і на об’єкт виїжджають міцні хлопці в складі оперативних мобільних груп реагування, які наведуть порядок і затримають порушників спокою і закону.
Це може бути необхідним для будь-якого суб'єкту, немає обмежень по віку. Починаючи від дитини, яка йде зі школи та закінчуючи літніми людьми, які не сильно володіють електронними девайсами.

Наприклад, з нашого досвіду, жінки часто страждають від минулих сімейних відносин і не в силі самостійно забезпечити свій спокій. Тому у нас є рішення для Вашої безпеки!
Обирайте тариф та підключайте послугу, щоб завжди бути у безпеці.

Безпека ще ніколи не була такою доступною!
Якщо ви почуваєте себе у небезпеці або ситуація виходить
з-під контролю — натискайте SOS. Дані про ваше місцезнаходження фіксуються на пульті центральної охорони СБМ і до вас відразу відправляють оперативну групу!
Пристрій, що дозволяє викликати підмогу буквально одним дотиком пальця.
МОБІЛЬНА ТРИВОЖНА КНОПКА
ЩО ТАКЕ МОБІЛЬНА ТРИВОЖНА КНОПКА ТА ЯК НЕЮ КОРИСТУВАТИСЬ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про мобільну тривожну кнопку

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.