Публічний наклеп нардепа Миколи Тищенка на "Агенство безпеки СБМ"
11.11.2022
У цей непростий для нас всіх час, коли б ми могли продовжувати працювати, захищати наше місто та підтримувати економіку країни, ми змушені відбиватися від наклепу.
Цей допис — це відповідь на звинувачення ТОВ «Агенство безпеки СБМ» та його СЕО Євгена Молнара у причетності до протизаконних дій на території України, висунуті Миколою Тищенком у Facebook.

Звинувачення №1. ТОВ «Агенство безпеки СБМ» забезпечують вивіз з території ТОВ «Грінвуд 2005» речові докази, що підтверджує нашу причетність до незаконного розкрадання національних ресурсів України.У нас укладений договір з ТОВ «Грінвуд 2005» про фізичну охорону підприємства на законних умовах.

Звинувачення №2. Ми перешкоджали роботі тимчасової слідчої комісії. Запевняємо, жоден працівник ТОВ «Агенство безпеки СБМ» не брав участь у роботі даної комісії.

Звинувачення №3. Особисті зв’язки з Віктором Медведчуком та Іллею Кивою. Ні ТОВ «Агенство безпеки СБМ», ні Євген Молнар, не мають та ніколи не мали зв’язків з даними особами.

Звинувачення №4. Бійці СБМ можуть бути законспірованими російськими ДРГ.ТОВ «Агенство безпеки СБМ» з 2014 року стоїть на захисті закарпатців. Ми були учасниками Євромайдану та брали участь у допомозі бійцям, які перебували в антитерористичній операції.

З першого ж дня повномасштабного вторгнення ми створили ужгородське територіальне формування. Наших бійців щотижня забирають у військкомат і відправляють на передову. Ми неодноразово надавали допомогу нашим захисникам і продовжуємо це робити. Не дивлячись на цей складний час, ми не звільнили жодного працівника з початку повномасштабного вторгнення та ні разу не затримали сплату податків.

Навпаки, ми збільшуємо кількість робочих місць та власну потужність, аби могти стримувати ворога завдяки фінансуванню державного бюджету.Ми звернемося у правоохоронні органи та до суду щодо цього наклепу й будемо відстоювати свої інтереси у законному порядку.

Дякуємо нашим клієнтам, друзям, колегам і усім тим, хто вміє критично аналізувати інформацію, довіряє нам та підтримує.
Правда переможе.