Охорона аптек

Аптеки потребують надійної охорони, тому, що у них не тільки зберігається торгова виручка, але і дорогі лікарські препарати, медичне обладнання та прилади, які можуть залучити зловмисників.

Повний контроль
Відеоспостереження
Сигналізація і датчики
Тривожна кнопка

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОХОРОНА АПТЕК

Аптека - це місце, де щодня знаходиться велика кількість людей і зберігається багато цінних матеріалів, дороговартісні ліки та обладнання, які можуть бути привабливими для крадіїв. Ми - ми реалізовуємо комплекс заходів безпеки для захисту від будь-яких злочинних дій, непередбачених ситуацій і надзвичайних подій.
Система відеоспостереження - ефективний спосіб стежити за роботою персоналу аптеки та відвідувачами, контролювати ситуацію на вході в приміщення або прилеглої території, щоб попередити злочинні дії або надзвичайні події.
У нічний час безпеку аптеки найкраще забезпечать технічні засоби захисту. Ми пропонуємо установку датчиків диму, вогню, затоплення, розбивання скла, а також монтаж системи сигналізації з підключенням до пульту централізованої охорони в офісі агентства СБМ. У разі спрацювання датчиків, сигнал миттєво надходить на пульт охорони та на місце негайно прибуває група швидкого реагування.
Наявність тривожної кнопки дозволяє персоналу аптеки відчувати себе спокійніше. У разі неадекватної поведінки відвідувачів, спроби крадіжки або пограбування, натискання тривожної кнопки викликає на місце групу швидкого реагування.
периметральну охорону;
пожежну систему;
тривожну кнопку для персоналу;
відеоспостереження;
Забезпечення безпеки об’єктів медичного характеру, таких як аптеки, – це завжди комплекс заходів, що поєднує технічні засоби і фізичну охорону.


Професійна охорона включає:
ЩО ВХОДИТЬ В ОХОРОНУ АПТЕК

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону аптек

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.