Охорона будинків

Захист приватного будинку - необхідність, з якою стикається кожен власник. Охоронна сигналізація з пультової охороною - надійний спосіб забезпечення безпеки приватного житла.

Захист будинку
Індивідуальний підхід
Цілодобове спостереження
Миттеве прибуття на місце

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА БУДИНКІВ

Захист будинку від взлому, грабежу та незаконного проникнення. Приватна охорона для будинку - надійне рішення для захисту житла.
Фахівці охоронного агенства СБМ розробляють індивідуальний план забезпечення захисту конкретного будинку з урахуванням її розташування, площі, вимог клієнта та інших факторів, враховуючи навіть дрібні нюанси.
Цілодобове спостереження за об'єктом охорони за допомогою системи відеокамери
Миттєве прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки завдяки новим авто Renault, які проходять регулярний огляд і обслуговування.
фізичну охорону;
установку системи сигналізації та відеоспостереження;
підключення будинку до централізованого пульту охорони для виклику ГШР.
Охорона будинку включає:
Професійна охорона житла передбачає комплексний підхід із застосуванням різних технічних засобів. В її основі – установка систем сигналізації та пультової охорони з можливістю оперативного виїзду на місце групи швидкого реагування.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ БУДИНКУ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1400 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником будинку тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів
ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Чи потрібно здавати ключі від вхідних дверей?
Ні, не треба. Потрібно лише ключ від під'їзду. Після спрацьовування сигналізації ГБР прибуває на об'єкт і якщо двері замкнені, чекає власника квартири, сповіщені про «тривозі».
Чи реагують датчики на домашніх тварин?
При наявності домашніх тварин встановлюються спеціальні датчики, які не реагують на тварин вагою менше 25 кг.
Чи можна заглушити сигналізацію?
Пристрої сигналізації передають сигнал по декількох каналах зв'язку: GPRS, GSM, інтернет і телефонну лінію. При спробі глушіння сигналу, пристрої оповіщення автоматично змінюють канал зв'язку.
Скільки коштує помилковий виклик?
У нас немає поняття помилкови виклик, ви в будь-який момент можете перевірити нашу професійність та переконатись, що ви в безпеці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ