Охорона гаражів

Багато власників помилково вважають, що їх гараж не потребує охорони. Досить тільки міцних воріт і надійного замку. Насправді навіть найміцніші замки не зупинять зловмисників, які захочуть викрасти автомобіль і найкраще, якщо гараж буде підключений до сигналізації. Охоронне агенство «СБМ» пропонує послуги охорони гаражів «під ключ» за вигідною вартістю.

GSM-сигналізація
Відеоспостереження
Датчики
Пультова охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА ГАРАЖІВ

Цей тип сигналізації користується популярністю завдяки своїй простоті й ефективності. Всередині гаража встановлюються датчики, при спрацьовуванні яких на мобільний телефон власника відправляється смс-повідомлення або короткий дзвінок, що повідомляє про несанкціоноване проникнення.
Для автовласників, які на 100% хочуть бути впевнені, що їх автомобіль знаходиться в безпеці, ми пропонуємо установку камер відеоспостереження. Одна або кілька камер на території біля гаража будинку відіб'ють у зловмисників бажання викрадати автомобіль і намагатися пошкодити ворота.
Датчики - основа системи сигналізації, без якої гарантувати безпеку гаража неможливо. Крім стандартних магнітно-контактних датчиків, що реагують на розмикання стулок воріт, ми використовуємо вібраційні і датчики руху. Разом вони гарантують, що будь-яка спроба проникнення в гараж будинку не увінчається успіхом.
Підключення сигналізації до пульту охорони - ваша гарантія, що в разі спрацювання датчиків, ви не залишитеся наодинці зі зловмисниками. При надходженні сигналу тривоги на централізований пульт охорони, до гаражу негайно направляється група швидкого реагування.
систему сигналізації для запобігання несанкціонованого проникнення;
камери відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
пультову охорону для оперативного прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання сигналізації.

Ми прагнемо до забезпечення безпеки гаражу комплексно. Для цього ми встановлюємо:
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ГАРАЖУ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником квартири тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів
ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Чи реагують датчики на домашніх тварин?
При наявності домашніх тварин встановлюються спеціальні датчики, які не реагують на тварин вагою менше 25 кг.
Чи можна заглушити сигналізацію?
Пристрої сигналізації передають сигнал по декількох каналах зв'язку: GPRS, GSM, інтернет і телефонну лінію. При спробі глушіння сигналу, пристрої оповіщення автоматично змінюють канал зв'язку.
Скільки коштує помилковий виклик?
У нас немає поняття помилкови виклик, ви в будь-який момент можете перевірити нашу професійність та переконатись, що ви в безпеці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ