Охорона житлових комплексів та ОСББ

Житлові комплекси та ОСББ – це десятки квартир і сотні людей, які потребують безпеки свого житла, майна і життя. Крадіжки, напади та грабежі - це можливі варіанти неправомірних дій, захистити від яких може професійна охорона житлових комплексів від охоронного агенства «СБМ».

Постова охорона
Індивідуальний підхід
Цілодобове спостереження
Протипожежна охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ ТА ОСББ

Ми подбаємо про те, щоб на територію ЖК не потрапили сторонні люди або транспортні засоби, а рух автомобілів по двору було безпечним. При необхідності відкриємо шлагбауми і аварійні входи для комунальних і надзвичайних служб.
Фахівці охоронного агенства СБМ розробляють індивідуальний план забезпечення захисту конкретного об'єкту з урахуванням його розташування, площі, вимог клієнта та інших факторів, враховуючи навіть дрібні нюанси.
За допомогою камер відеоспостереження здійснюємо моніторинг парковок, під'їздів і дитячих майданчиків.
Знайомимося з топографією житлового комплексу, розташуванням клапанів і гідрантів для забору води, комунікацій, датчиків пожежі. Це гарантує ефективний захист від надзвичайних ситуацій та їх швидку ліквідацію в разі виникнення.
охоронну і пожежну сигналізацію;
систему відеоспостереження;
системи управління доступом і домофони;
периметральна охорона;
датчик на відкриття дверей;
тривожна кнопка для голови ОСББ;
виклик ГШР за номером телефону;
Охорона ЖК та ОСББ включає:
Для забезпечення безпеки житлового комплексу ми готуємо і реалізуємо схему організації постів охорони, точок установки відеокамер, шлагбаумів, пристроїв сигналізації. Це включає, серед іншого використання сучасних систем спостереження, завдяки яким ми запобігаємо вчинення злочинів або актів вандалізму у дворі багатоквартирного будинку.
ЩО ВХОДИТЬ В ОХОРОНУ ЖК ТА ОСББ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником квартири тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів
ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Чи потрібно здавати ключі від вхідних дверей?
Ні, не треба. Потрібно лише ключ від під'їзду. Після спрацьовування сигналізації ГБР прибуває на об'єкт і якщо двері замкнені, чекає власника квартири, сповіщені про «тривозі».
Чи реагують датчики на домашніх тварин?
При наявності домашніх тварин встановлюються спеціальні датчики, які не реагують на тварин вагою менше 25 кг.
Чи можна заглушити сигналізацію?
Пристрої сигналізації передають сигнал по декількох каналах зв'язку: GPRS, GSM, інтернет і телефонну лінію. При спробі глушіння сигналу, пристрої оповіщення автоматично змінюють канал зв'язку.
Скільки коштує помилковий виклик?
У нас немає поняття помилкови виклик, ви в будь-який момент можете перевірити нашу професійність та переконатись, що ви в безпеці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ