Охорона кафе, ресторанів, готелів

Ресторани, кафе, бари - місця скупчення людей, а ще заклади, де часто дозволено вживання алкоголю. Кожен гість повинен відчувати себе комфортно і безпечно, а значить, потрібні послуги професійної охорони.

Фізична охорона
Сучасне обладнання
Відеоспостереження
Пультова охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА КАФЕ, РЕСТОРАНІВ, ГОТЕЛІВ

На об'єкті, що охороняється постійно знаходиться наш співробітник, що забезпечує порядок і безпеку всередині закладу, здатний швидко вирішити будь-яку проблемну або конфліктну ситуацію.
Для забезпечення безпеки об'єктів охорони ми використовуємо новітнє обладнання: датчики, відеокамери, сигналізації та інше. Бійці ГШР оснащені сучасними засобами захисту і зв'язку для чіткої координації своїх дій при реагуванні на сигнал тривоги.
Встановлюємо систему відеоспостереження, укомплектовану сучасними камерами з картинкою високої чіткості. Стежимо за входами і виходами, відстежуємо ситуацію в зоні відвідувачів, в технічних та інших приміщеннях для запобігання надзвичайних подій.
Підключаємо систему сигналізації до централізованого пульту охорони в офісі агентства «СБМ». У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки на місце негайно прибуває група швидкого реагування для вирішення проблеми.
встановлення сигналізації і датчиків усередині закладу і по його зовнішньому периметру;

підключення тривожної кнопки для виклику групи швидкого реагування в ручному режимі або в разі спрацювання сигналізації;
фізичну охорону об’єкта співробітниками компанії.
Забезпечення безпеки закладів громадського харчування та готелів вимагає реалізації комплексу заходів охорони, який включає:
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ КАФЕ, РЕСТОРАНІВ ТА ГОТЕЛІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону кафе, ресторанів та готелів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ