Охорона нічних клубів

Нічний клуб – розважальний заклад із великою кількістю відвідувачів. Це означає, що існує великий ризик конфліктів між відвідувачами, крадіжок, виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з порушеннями пожежної безпеки, як зі сторони персоналу, так і зі сторони відвідувачів.

Індивідуальний підхід
Повний контроль
Підсилення
Фізична охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА НІЧНИХ КЛУБІВ

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, можлива зміна спеціального одягу на класичний дрескод або підлаштування під імідж закладу.
Охоронці розміщенні по всьому залу в гарячих точках - – на вході, на танцмайданчику, біля діджея, біля сцени для забезпечення повного контролю вразі виникнення загрозливих ситуацій. Розбір конфліктних ситуацій, імунітет для персоналу, контроль порядку на локації.
Приїзд координатора на об'єкт для контролю несення служби охоронців, а також завершення вечірки охоронцями для повної безпеки гостів та персоналу.
У разі загрозливих ситуацій і якщо фізична охорона, яка є на об'єкті відчуває, що може не справитись, миттєво виїжджає оперативна група підсилення вразі телефонного дзвінка охоронця, який на службі.
Основне завдання охоронців – забезпечити пропускний режим на об'єкт, що охороняється, так званий «фейс-контроль». Це означає, що співробітники служби охорони перевіряють відвідувачів на відсутність у них заборонених предметів, зброї або наркотиків, а також здійснюється перевірка металодетектором Крім цього вони підтримують порядок в закладі, своєчасно гасять конфліктні ситуації між відвідувачами, виводять з клубу порушників.
фізична охорона в хорошій фізичній формі;
миттєва реакція у разі небезпеки;
приїзд підсилення за телефонним дзвінком вразі потреби.
В охорону нічних клубів входить:
Забезпечення охорони розважального закладу, матеріальних цінностей, особистих речей відвідувачів і їх безпеки під час відпочинку вимагає комплексного підходу.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ НІЧНИХ КЛУБІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група підсилення миттєво виїжджає на локацію вразі телефонного дзвінка у разі телефонного дзвінка охоронця, який на службі. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону нічних клубів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.