Охорона офісних приміщень

Охорона офісу - обов'язкова умова ефективної і безпечної роботи компанії. В офісі знаходиться дорога оргтехніка, особисті речі співробітників, документи і предмети, що становлять цінність для організації.

Фізична охорона
Сучасне обладнання
Відеоспостереження
Пультова охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Фізична охорона передбачає постійне перебування в офісі бійців агентства, які здійснюють контрольно-пропускний режим на об’єкт, патрулювання території і моніторинг всіх приміщень будівлі.
При необхідності співробітники охоронного агенства надають допомогу комунальним та екстреним службам.

Для забезпечення безпеки об'єктів охорони ми використовуємо новітнє обладнання: датчики, відеокамери, сигналізації та інше. Бійці ГШР оснащені сучасними засобами захисту і зв'язку для чіткої координації своїх дій при реагуванні на сигнал тривоги.
Встановлюємо систему відеоспостереження, укомплектовану сучасними камерами з картинкою високої чіткості. Стежимо за входами і виходами, відстежуємо ситуацію в зоні відвідувачів, в технічних та інших приміщеннях для запобігання надзвичайних подій.
Пультова охорона – ефективний спосіб забезпечити безпеку офісу в разі спроби несанкціонованого проникнення, порушення порядку, загрози життю і здоров’ю людей. У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки сигнал передається на пульт централізованої охорони в офіс охоронного агенства «СБМ».
безпеку колективу;
захист приміщень від несанкціонованого проникнення;
збереження обладнання і цінної інформації.
Професійна охорона бізнес-об’єктів – запорука безпеки людей і майна, а також конфіденційної інформації компанії. Її основа – фізична охорона об’єкта, тобто постійна присутність на ньому співробітників охоронного підприємства, які здійснюють нагляд за переміщенням транспортних засобів по території і пропуск людей на об’єкт.
Професійна система охорони офісу гарантує:

ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону офісних приміщень

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ