Охорона підвальних приміщень

При початку роботи на об'єкт виїжджає група, яка робить оцінку і визначає об'єм охорони для наявного підвального приміщення та навколишньої території для забезпечення максимального захисту.

Відеоспостереження
Пультова охорона
Датчики
Миттєве прибуття на об`єкт

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОХОРОНА ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Система відеоспостереження - ефективний спосіб за об'єктом, контролювати ситуацію на вході в приміщення або прилеглої території, щоб попередити злочинні дії або надзвичайні події.
Підключення сигналізації до пульта охорони - ваша гарантія, що в разі спрацювання датчиків, ви не залишитеся наодинці зі зловмисниками. При надходженні сигналу тривоги на централізований пульт охорони, до підвального приміщення негайно направляється група швидкого реагування.
Датчики - основа системи сигналізації, без якої гарантувати безпеку підвального приміщення неможливо. Вони гарантують, що будь-яка спроба проникнення в підвальне приміщення буде вчасно зупинене приїздом ГШР.
Миттєве прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки завдяки новим авто Renault, які проходять регулярний огляд і обслуговування.
систему сигналізації для несанкціонованого проникнення в приміщення;
відеоспостереження;
пультову охорону для оперативного прибуття на місце ГШР вразі спрацювання сигналізації.
Для цього ми встановлюємо:
Ми прагнемо до забезпечення безпеки підвального приміщення комплексно.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону підвальних приміщень

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.