Охорона продовольчих та непродовольчих магазинів

Магазини це місце, де щодня знаходиться велика кількість людей і зберігається багато продукції, яку легко непомітно винести. Від продуктових до ювелірних магазинів - ми реалізуємо комплекс заходів безпеки для захисту об'єктів від будь-яких злочинних дій, непередбачених ситуацій і надзвичайних подій.

Відеоспостереження
Сигналізація і датчики
Тривожна кнопка
Ефективна кадрова політика

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОХОРОНА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТА НЕПРОДОВОЛЬЧИХ МАГАЗИНІВ

Система відеоспостереження - ефективний спосіб стежити за роботою персоналу магазину та відвідувачами, контролювати ситуацію на вході в приміщення або прилеглої території, щоб попередити злочинні дії або надзвичайні події.
У нічний час безпеку аптеки найкраще забезпечать технічні засоби захисту. Ми пропонуємо установку датчиків диму, вогню, затоплення, розбивання скла, а також монтаж системи сигналізації з підключенням до пульта централізованої охорони в офісі агентства СБМ. У разі спрацювання датчиків, сигнал миттєво надходить на пульт охорони та на місце негайно прибуває група швидкого реагування.
Наявність тривожної кнопки дозволяє персоналу магазину відчувати себе спокійніше. У разі неадекватної поведінки відвідувачів, спроби крадіжки або пограбування, натискання тривожної кнопки викликає на місце групу швидкого реагування.
Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей. Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.
периметральну охорону;
пожежну систему;
тривожну кнопку для персоналу;
відеоспостереження.
Професійна охорона включає:
Забезпечення безпеки об’єктів, таких як продовольчі та непродовольчі магазини, – це завжди комплекс заходів, що поєднує технічні засоби та фізичну охорону.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТА НЕПРОДОВОЛЬЧИХ МАГАЗИНІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце у разі спрацювання сигналізації або при натисканні тривожної кнопки власником. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону продовольчих та непродовольчих магазинів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.