Охорона спортивних клубів

Спортивні клуби – заклади, де збирається зазвичай велика кількість людей, тому є ризик непередбачуваних ситуації. Найкраще рішення – звернутися за послугами професійної охорони.

Повний контроль
Індивідуальний підхід
Ефективна кадрова політика
Сучасні охоронні технології

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА СПОРТИВНИХ КЛУБІВ

Охорона спортивних залів - це місце, де щодня знаходиться велика кількість людей і зберігається дороговартісне спортивне обладнання, яке може стати об'єктом крадіжки, а також особисті речі. Від продуктових до ювелірних магазинів - ми реалізуємо комплекс заходів безпеки для захисту об'єктів від будь-яких злочинних дій, непередбачених ситуацій і надзвичайних подій.
Охорона спортивних залів вимагає комплексного підходу з урахуванням усіх можливих загроз і ризиків. СБМ гарантує професійне забезпечення безпеки враховуючи індивідуальність вашого бізнесу.
Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей. Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.
Поєднання технічних засобів, дозволяє відстежувати все, що відбувається в спортивному залі, а також вчасно зупинити зловмисників. Комплексний підхід до забезпечення безпеки комерційних об’єктів дозволяє домогтися максимального захисту від будь-яких загроз.
тривожна кнопка в адміністратора;
периметральна охорона;
пожежна система;
відеоспостереження.
В професійну охорону входить:
Забезпечення безпеки спортивних залів, – це завжди комплекс заходів, що поєднує технічні засоби і фізичну охорону.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ СПОРТИВНИХ КЛУБІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце у разі спрацювання сигналізації або при натисканні тривожної кнопки адміністратором. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону спортивних клубів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.