Охорона терміналів та супровід інкасаторів

Охорона банківських послуг - складне завдання, впоратисьсь з яким під силу тільки професіоналам. Охоронна компанія СБМ пропонує професійну охорону банкоматів та супровід інкасаторів.

Фізична охорона
Відеоспостереження
Сигналізація і датчики
Пультова охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА ТЕРМІНАЛІВ ТА СУПРОВІД ІНКАСАТОРІВ

Наші співробітники пройшли спеціальне навчання. Вони фізично підготовлені, психологічно стійкі та здатні припинити злочинні дії. Вони здатні швидко прийняти правильне рішення в критичній ситуації і виконати свої професійні обов'язки. Інкасаторскі поїздки в супроводі охоронців дозволяють відчувати себе в безпеці, уникаючи небажаного контакту, конфліктних та загрозливих ситуацій.
Система відеоспостереження дозволяє відстежувати будь-які маніпуляції з банкоматом. Завдяки цьому можна запобігти розкрадання готівки співробітниками, виявити підозрілих осіб, помітити появу диму і оперативно організувати евакуацію з приміщення.
Технічні засоби для забезпечення безпеки банкоматів - важлива складова загальної захищеності об'єкта від можливих загроз. Наприклад, при спробі пограбування відділення банку або пошкодженні банкомату. Щоб виявити і оперативно зреагувати на подібні позаштатні ситуації, ми встановлюємо систему сигналізації.
Система сигналізації об'єкту, що охороняється і тривожна кнопка підключаються до централізованого пульту охорони в офісі компанії СБМ. У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки, в банк негайно прибуває група швидкого реагування. Бійці ГШР оснащені захисною амуніцією, спеціальними засобами і професійними навичками, які дозволяють їм затримати зловмисників або вирішити будь-яку іншу проблему.
фізичну охорону;
технічні охоронні засоби (охоронна сигналізація, датчики руху, відеоспостереження, тривожна кнопка).
прибуття групи швидкого реагування.
Фінансові установи відносяться до групи об’єктів підвищеного ризику, тому вимагають комплексного підходу до забезпечення безпеки. «Агенство безпеки СБМ» пропонує:
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ТЕРМІНАЛІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону терміналів та супровід інкасаторів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ