Охорона
торгових залів

Охорона бізнесу – пріоритетний напрямок діяльності охоронного агенства СБМ. Ми надаємо послуги по забезпеченню безпеки бізнес-об'єктів, гарантуючи надійний захист майна та людей від будь-яких загроз.

Повний контроль
Індивідуальний підхід
Ефективну кадрову політику
Сучасні охоронні технології

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА ТОРГОВИХ ЗАЛІВ

Охорона торгових залів - це місце, де щодня знаходиться велика кількість людей і зберігається багато продукції, яку легко непомітно винести. Від продуктових до ювелірних магазинів - ми реалізуємо комплекс заходів безпеки для захисту об'єктів від будь-яких злочинних дій, непередбачених ситуацій і надзвичайних подій.
Охорона комерційних об’єктів вимагає комплексного підходу з урахуванням усіх можливих загроз і ризиків. СБМ гарантує професійне забезпечення безпеки враховуючи індивідуальність вашого бізнесу.
Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей. Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.
Поєднання технічних засобів і фізичної охорони. Це дозволяє відстежувати все, що відбувається в торговому залі, а також вчасно зупинити зловмисників. Комплексний підхід до забезпечення безпеки комерційних об’єктів дозволяє домогтися максимального захисту від будь-яких загроз.
фізичну охорону;
відеоспостереження;
установку охоронної та протипожежної сигналізації;
підключення торгового залу до централізованого пульту охорони в офісі СБМ;

установку датчиків та іншого устаткування в приміщеннях торгового об’єкта;
Організація охорони торгових залів планується з урахуванням характеристик об’єкта: площі, кількості персоналу та відвідувачів, наявності пропускних рам, відеокамер та інших засобів моніторингу або сигналізації. Комплексний підхід до забезпечення безпеки комерційних об’єктів дозволяє домогтися правильної роботи всіх систем та гарантувати максимальний захист. Охорона торгових залів передбачає:
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ТОРГОВИХ ЗАЛІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону торгових залів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ