Охорона VIP персон

Особиста охорона нерідко є необхідністю для людей, які мають бізнес, що займають керівні пости на державній службі або просто побоюються за своє здоров'я і життя.

Безпека приватних осіб
Безпека VIP персон
Автосупровід
Захист дітей

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА VIP ПЕРСОН

Сюди входить комплекс заходів щодо захисту клієнта вдома, на роботі або під час ділової поїздки. Присутність поруч охоронця – запорука душевного спокою і фізичної безпеки у будь-яких умовах.
Захист vip-персон – це послуга з охорони ділових людей, які ведуть власний бізнес, постійно зустрічаються з людьми і потребують забезпечення недоторканності особистого простору. Послуги VIP-охорони включають розробку аудитів безпеки, захист людей, що мають доступ до важливої ​​інформації про підприємство, виявлення прослуховування, записуючих пристроїв під час засідань правління та наглядової ради, а також інші заходи охорони.
Присутності охоронця може бути недостатньо для забезпечення 100% захисту під час поїздки на автомобілі. Ми пропонуємо автосупровід патрулем з 3-5 бійців охоронного агентства «СБМ», добре підготовлених і озброєних, здатних вирішити будь-які ситуації в дорозі.
Діти більш вразливі до дій зловмисників, ніж дорослі, а значить, потребують професійної охорони, що гарантує їх безпеку, здоров'я і особисту недоторканність. Захист дітей охоронцями здійснюється під час перебування за місцем проживання, по дорозі в школу (дитячий садок) і назад, під час зустрічей або ігор з друзями.
ділових поїздок, зустрічей і конференцій;
повсякденних поїздок, сімейного відпочинку;
публічних виступів, концертів;
будь-яких інших подій.

Всі форми захисту розробляються із урахуванням потенційних загроз і індивідуальних вимог кожного клієнта. Основна мета послуги професійної VIP-охорони – забезпечення безпеки людей, яким потрібен особливий захист. Це можуть бути як представники бізнесу, політики, так і приватні особи.
Ми забезпечуємо особисту елітну охорону під час:
Наші послуги призначені для індивідуальних (фізичних і юридичних осіб) і корпоративних клієнтів.
ЩО ВХОДИТЬ В ОХОРОНУ VIP ПЕРСОН

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону VIP персон

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ