Охорона закладів освіти

Охорона навчальних закладів відрізняється від забезпечення безпеки на інших об'єктах. Вона повинна бути непомітною, не заважати навчальному процесу, не відволікати або лякати дітей, а ще вона повинна бути ефективною.

Фізична охорона
Пожежна система
Відеоспостереження
Пультова охорона

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОХОРОНА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Фізична охорона 24/7, в закладі освіти весь час перебуває черговий охоронець в якого наявна тривожна кнопка для виклику ГШР в разі загрозливих ситуацій.
Встановлення протипожежних датчиків у навчальному закладі для забезпечення безпеки учнів і вчителів, економії часу на евакуацію в разі виникнення надзвичайної ситуації.
Система відеоспостереження в школі допомагає відслідковувати дії учнів і викладачів, щоб проконтролювати виконання ними своїх обов'язків, запобігти протиправним діям і виключити надзвичайні ситуації, пов'язані з людським фактором.
Наявність охоронця в школі, вузі чи дитячому садку не гарантує повну безпеку від будь-яких загроз. Підключення навчального закладу до пульта централізованої охорони дозволяє в разі потреби викликати групу швидкого реагування СБМ, що складається з добре екіпірованих бійців, здатних розв'язувати будь-яку проблему.
периметральну охорону;
пожежну систему;
тривожну кнопку для персоналу;
відеоспостереження;
фізичну охорону 24/7.
Послуги з охорони освітніх закладів включають:
Забезпечення безпеки школи, вузу або дитячого садка вимагає комплексного підходу з поєднанням технічних засобів і фізичної охорони.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце у разі спрацювання сигналізації або при натисканні тривожної кнопки чергуючим охоронцем. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону закладів освіти

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.