Особиста охорона

Особиста охорона – найкраще рішення для забезпечення безпеки людини, якщо існує потенційний ризик для його здоров'я і життя.

Фізична охорона
Перевірка сторонніх осіб
Спостереження і контроль
Керування автомобілем

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ОСОБИСТА ОХОРОНА

Постійна присутність охоронця поряд з клієнтом гарантує його захист від посягань на особистий простір, спроб нападу або хуліганських дій.
Головне завдання охоронця – обмежити доступ сторонніх до особистого простору клієнта. Тому всі, хто хоче наблизитися до клієнта, перевіряються на відсутність зброї і небезпечних предметів.
Охоронець не тільки захищає клієнта, коли вони присутні поруч з ним, але і забезпечує його безпеку в місцях присутності. Він перевіряє безпеку транспорту, а також проводить огляд приміщень і територій, де планується зустріч або відпочинок клієнта.
Поєднання охоронця і водія в одній особі дозволяє скоротити коло наближених людей особи, що охороняється і гарантувати, що в разі виникнення небезпечної ситуації на дорозі, за кермом опиниться не просто шофер, а професіонал, здатний приймати правильні рішення в екстрених ситуаціях.
фізичний захист;
перевірка місць перебування і маршрутів;
обмеження доступу до клієнта;
нейтралізація осіб, які несуть пряму загрозу;
запобігання небезпечних ситуацій;
керування автомобілем.
До завдань охоронця входить:
Особиста охорона полягає у постійному захисті людині нашими співробітниками, фізично підготовлених і озброєних. Їх головне завдання – безпосередня фізичний захист клієнта.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОСОБИСТУ ОХОРОНУ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про особисту охорону

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ