Скандальне побиття журналіста. Розкриваємо карти на чиєму боці правда

22.07.2021
СБМ знову в епіцентрі скандалу. Тепер нас звинувачують у «зухвалому побитті» та «замаху на життя журналіста». Публікуємо відео з нагрудних камер без обрізки та монтажу: вся ситуація «від А до Я».

Це не перший скандал, де СБМ обливали брудом не розібравшись у ситуації. Ми впевнені, що у кожного відразу виникає одне питання: які докази є у журналіста?

Більше читайте у скріншоті дописа Віктора Миговича.


Він, як представник четвертої гілки влади мав би точно знати, що звинувачення без доказів — це наклеп.

Питання «Чи є докази?» не задавали і правозахисники, які поширили цю новину. Жодної долі сумніву не викликав у них пост у фейсбуці, де людина сумбурно пояснює ситуацію та не надає жодних підтверджень своїм словам.

На думку відомих активістів все, що написано у Facebook правдиве та є достатнім для того, щоб очорнити репутацію Агенства безпеки СБМ та керівника Євгена Молнара.

Відео з тієї самої ночі, де за словами Віктора Миговича ми здійснили «замах на життя» Публікуємо відео з нагрудних камер без обрізки та монтажу: вся ситуація «від А до Я»

На відео чітко видно як наші працівники сплілкувались із паном Віктором Миговичем: ми просили його піднятись з газону, зверталися на «Ви» та допомагали піднятись на ноги.

Ці дії він назвав «небезпечними для його життя» і зателефонував у поліцію. СБМ, окрім іншого, навіть допомогли чоловіку пояснити черговому поліції адресу його місцезнаходження.

Після того, як його попросили встати з газону і почекали, поки він спромігся це зробити сам, навіть не чіпаючи його, він почав телефонувати у поліцію, озвучивши причину виклику дослівно:

– Альо, поліція. Слухайте, тут приїхала якась часна охоронна компанія. Мене, короче, підійняли з газона і вже хотять бити короче. Це я шокований з цього всього, реально вам кажу. Це небезпечно для мого життя.

Керівництво СБМ обурене наклепом на наших працівників, оскільки ми діяли у рамках наших повноважень.

Ми публікуємо докази, адже не залишимо цю ситуацію без офіційних коментарів. Аналіз дій та стану Віктора Миговича проведіть самі. Висновки теж зробить кожен для себе!