Охорона та супровід вантажів

Під час перевезення виникають небезпеки пов'язані з крадіжкою або пошкодженням вантажу, а охорона зводить такі ризики до мінімуму.

Фізична охорона
Система стеження
Встановлення датчиків
Додатковий супровід

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Наші співробітники присутні при підготовці вантажу до відправки і його завантаженні, після чого супроводжують його по всьому маршруту до місця призначення.
Система GPS-стеження забезпечує цілодобовий внутрішній і зовнішній моніторинг, дозволяє підтримувати постійний контакт з водіями, аналізувати маршрут, враховувати кількість пройдених кілометрів і зупинок, розрахунок витрати палива та інше.
Гарантувати збереження вантажу при транспортуванні неможливо без використання спеціальних датчиків. Ми встановлюємо в автомобілі технологію віддаленого контролю відкриття або закриття вантажного простору.
Транспорт може додатково супроводжувати патруль із 3-5 бійців охоронного агентства «СБМ», добре підготовлених і озброєних, які проконтролюють рух вантажу і допоможуть вирішити будь-які ситуації в дорозі.
фізичну охорону;
технічні охоронні засоби;
GPS-стеження за транспортом;
машину охорони супроводу.
Для супроводу вантажів ми пропонуємо:
Транспортування вантажів потребує особливої ​​уваги і забезпечення необхідних заходів безпеки. На жаль, під час перевезення цінних товарів напади на водіїв, крадіжки, грабежі та шахрайство зустрічаються досить часто.
Тільки комплексний підхід до охорони вантажу здатний дати ефективний результат і виключити ризик виникнення загроз будь-якого роду.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОНУ ТА СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про охорону та супровід вантажів

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ