В Ужгороді неймовірну популярність завоювала оренда самокатів VEVI: розблоковуєш у смартфоні самокат, катаєшся і залишаєш у будь-якій точці міста. Це новий екологічний транспорт міста, який є у надійній безпеці з Агенством безпеки СБМ.


13.07.2021
Ще років п’ять-десять тому самокати сприймали за дитячу іграшку, і дорослим їздити на них було якось несолідно. Але все змінюється – і тепер електросамокат оптимальний для повсякденних поїздок на короткі дистанції.

Вже місяць Ужгородом їздять жовті електросамокати “vevi”. 50 самокатів чи не відразу стали популярними, відчуття, немов вони повсюди, а в мобільному застосунку vevi не завжди є вільні для оренди.

З появою послуги шерінгу скутерів в Ужгороді збільшилися крадіжки. Уже першої ночі поцупили 6 самокатів. Всі були знайдені, адже цілодобово працює моніторинг онлайн, який відстежує рух самокатів по gps.


З 2 липня новий вид транспорту стало не так легко вкрасти. Адже власники Vevi зробили для себе висновки та замовили охорону. Тепер їхні самокати у надійній безпеці з Агенством безпеки СБМ.

Відтепер якщо самокат рухається “без оренди”, то співробітники викликають охорону та поліцію.

Безпека — це бренд СБМ.