Відеоспостереженн

Ефективність системи безпеки будь-якого об'єкта залежить від технічної оснащеності засобами сигналізації та моніторингу. Камери відеоспостереження дозволяють стежити за ситуацією на об'єктах з великою площею і великої прилеглою територією.

Проєктування
Налаштування
Встановлення
Обслуговування

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Ми проєктуємо замкнену систему з камер відеоспостереження на основі специфіки об'єкта, території та інших факторів, використовуючи новітні технологічні рішення і власний багаторічний досвід.
Після монтажу ми налаштовуємо камери відеоспостереження на потрібні параметри роботи, корегуємо чіткість зображення в залежності від необхідного фокусної відстані та перевіряємо відсутність сліпих зон в радіусі дії.
Після розробки плану розміщення камер, проведення всіх необхідних розрахунків для майбутньої системи відеонагляду, наша бригада фахівців, погодивши з клієнтом дату робіт, приступає до монтажу відеокамер.
Займаємося заміною джерел живлення, кабелів, жорстких дисків для зберігання даних, а також технічним обслуговуванням камер зовнішнього спостереження, пошкоджених в результаті дії опадів, хуліганів або з інших причин.
Які цілі переслідує установка камер відеоспостереження;
Яка площа зон контролю;
Чи планується інтегрування камер відеоспостереження в загальну систему безпеки об’єкта.
Для цього ми звертаємо увагу на такі нюанси:
Ми комплексно підходимо до організації системи безпеки об’єкта та встановлення такого важливого її елемента, як камери відеоспостереження.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ СИСТЕМУ ВІДЕОНАГЛЯДУ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки
Єдиний мотопатруль
у місті
Цілодобова охорона та доїзд на виклик до 5 хв
7 років роботи
та більше 1600 об'єктів
під охороною
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником тривожної кнопки. У складі ГШР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту.
Відгуки наших клієнтів

Дізнайтесь більше про відеоспостереження

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.