Доїзд за 1 хв. На об’єкті були помічені сліди від злому.
01.08.2022
Ніч — ідеальний час для грабіжників, які звикли думати, що всі сплять і їх злочин залишиться непоміченим. Та вони помиляються, коли зустрічаються з СБМ.

Ніч для нас — це час додатково патрулювання міста, тому коли на наш пульт охорони о пів на першу ночі надійшов тривожний сигнал, наші бійці за 1 хв вже були на місці злочину.

На об’єкті були помічені сліди від злому. Сам грабіжник втік, тому що злякався сирени. Ми здійснили перегляд всіх відеокамер і можемо гарантувати 90% того, що злочинець буде знайдений і покараний.

Для нас — типова ситуація, для вас — привід подбати про свою безпеку вчасно Картинка не завжди повинна бути ідеальною, тому ділимося з вами відео з нагрудних камер бійців СБМ, аби черговий раз нагадати, що ніхто не застрахований від небезпеки.

Вночі на наш пульт охорони було здійснено багато спрацювань з різних датчиків. По приїзду ГШР було помічено пожежу на об’єкті.

Поки один з наших бійців передавав координатору ситуацію на об’єкті, інші бійці — вже гасили пожежу. Тим часом координатор викликав 101 і сам виїхав на об’єкт.

Причина пожежі типова — замикання холодильника, тому наполегливо просимо вас не нехтувати своєю безпекою та встановити протипожежні системи.

СБМ спрацювали згуртовано та оперативно, тому вдалося вийти з ситуації без жертв та серйозних наслідків.