ПОСЛУГИ АГЕНСТВА СБМ

Охорона квартир

Твоє житло завжди під наглядом! Навіть, коли тебе немає вдома. Агенство безпеки СБМ забезпечить надійну охорону квартири завдяки найсучаснішому обладнанню Ajax Systems з усіма його перевагами. Чутливі датчики системи визначають пересування людини, відкриття вікон або дверей. Хаб повідомляє про тривогу на пульт охорони СБМ і власнику системи на смартфон.

Охорона будинків

СБМ забезпечить повноцінний захист та правильно організовану охорону будинку завдяки стартовому комплекту системи безпеки Ajax. 

Агенство безпеки працює не тільки в межах міста Ужгород, але й у прилеглих районах: Сторожниця, Минай, Холмок, Розівка, Оноківці, Доманинці, Баранинці, Дравці, Кінчеш та Барвінок.

Охорона котеджів

Послуга охорони котеджів зараз особливо актуальна. Досвід СБМ дозволяє забезпечити всі аспекти безпеки, використовуючи сучасне обладнання Ajax та периметральні датчики. Це захистить ваш котедж не тільки від злочинців, але й від хуліганів.

Охорона у твоєму смартфоні

Охорона – це просто!
Один телефонний дзвінок забезпечить оперативний приїзд групи швидкого реагування та врегулювання будь-якої непередбачуваної обставини. Твоя безпека у твоєму смартфоні.

Мобільна тривожна кнопка

Виклик охорони в один дотик. Ти завжди знаєш, де твої рідні, а ми – чи потрібна їм допомога.

Натисніть на тривожну кнопку, щоб моментально викликати патруль охоронної компанії на допомогу. Цілодобова допомога в будь якій точці Ужгорода – у тебе в кишені!

Охорона та супровід вантажів

Агенство безпеки СБМ  здійснює охорону вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом.

Під час перевезення виникають небезпеки пов'язані з крадіжкою або пошкодженням вантажу, а охорона  зводить такі ризики до мінімуму.

Охорона гаражів

Агенство безпеки СБМ забезпечить цілодобовий захист вашого автопарку. 
Завдяки можливостям обладнання Ajax System, а саме при підключенні датчиків проти пожежі та затоплення ми передбачимо будь-які ексцеси з вашим авто.

Комплексний підхід СБМ дозволяє передбачити всі можливі ситуації.

Охорона складів

Складські приміщення, склади та ангари – об'єкти, які потребують посиленої охорони. 

Вони зазвичай розташовані у віддалених локаціях, тому завжди більше приваблюють зловмисників. 

СБМ подбає про безпеку вашого майна використовуючи найсучасніше обладнання Ajax System.

Особиста охорона

Для кого та у яких ситуаціях?

Ми хочемо розвіяти міф, що особистий охоронець потрібний лише державним діячам вищих рангів.

Особиста охорона  – це необхідність, не ризикуйте своїм здоров'ям та майном. 

Зробіть крок на випередження, адже СБМ здатні захистити у найбільш непередбачуваних ситуаціях.

Охорона масових заходів

Благодійні акції, бізнес-зустрічі, професійні конференції, бенкети, світські прийоми, спортивні змагання, міжнародні зустрічі, ярмарки, фестивалі, виставки, презентації!

Охорона масових заходів від СБМ  гарантує повну безпеку всім присутнім. Ви можете бути впевнені, що запланований захід пройде без ексцесів!

Охорона комерції

Агенство безпеки СБМ має значний досвід в організації охорони малих та великих підприємств, магазинів, шоу-румів та офісних будівель.

Наші фахівці у стислий термін проведуть обстеження об’єкта і запропонують оптимальну схему захисту, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони підприємства будь-якої складності.

Графік роботи

9:00 - 18:00